Hospicjum wśród Miastoczułych 2016

Z przyjemnością informujemy, że działania Hospicjum zostały docenione przez kapitułę kalendarza Miastoczuli 2016 i obok 12 innych osób/organizacji trafiliśmy na łamy kalendarza na 2016 rok. Jak podaje portal slubice24.pl pomysłodawcą kalendarza jest Łukasz Kozłowski ze stowarzyszenia FSL Aktywni dla Powiatu. W całym przedsięwzięciu chodzi o dwie kluczowe rzeczy – promocję postaw społecznych i osób działających na rzecz miasta oraz wymierną pomoc finansową (dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na cele charytatywne. W tym roku organizatorzy postanowili, że zebrane środki przeznaczone będą właśnie na działalność naszego Hospicjum, za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wszystkim Miastoczułym 2016, bo zaszczytem dla nas było znaleźć się w tak zacnym gronie. W samym kalendarzu będziemy uśmiechać się do wszystkich we wrześniu z takiego oto zdjęcia autorstwa  Elżbiety Tomczak.