Msza święta dla rodzin podopiecznych – 21 listopada 2013r.

Listopadowe dni pełne są melancholii, zadumy, myśli skupionych wokół naszych najbliższych. Myśli i uczucia skupiają się wokół naszych krewnych, przyjaciół, znajomych. Wokół wszystkich tych, którzy z różnych względów są dla nas bardzo ważni i szczególni nawet w tedy, gdy nie są już obecni wśród nas. Pamięć o nich nie zaciera się, a pragnienie kontaktu z nimi jest, po mimo upływu czasu, bardzo żywe.
Członkowie i wolontariusze Hospicjum Domowego św. Wincentego a’ Paulo starają się w te listopadowe dni zrozumieć rozmiar tęsknoty za najbliższymi, którzy „odeszli”. We wszystkich trudnych chwilach wolontariusze Hospicjum starają się być blisko rodzin naszych podopiecznych. Modlitwa w intencji „Dusz” naszych zmarłych staje się w tych dniach kontynuacją troski ofiarowanej im w czasie ich choroby.
Pragniemy zaprosić wszystkich członków rodzin naszych zmarłych podopiecznych, ich bliskich znajomych i przyjaciół, jak również mieszkańców całego miasta, do wspólnej i uroczystej modlitwy podczas Mszy Świętej, która odprawiona zostanie 21 listopada 2013 roku w Kościele N.M.P. Królowej Polski w Słubicach o godzinie 18:00.