Na kruchym lodzie

08 czerwca 2013 roku w Katolickim Centrum Studenckim w Słubicach odbyło się szkolenie wraz z praktycznymi warsztatami na temat etycznych i psychologicznych aspektów towarzyszenia osobom chorym.

Szkolenie pod nazwą:
„Na kruchym lodzie”

Zorganizowane zostało wspólnie z Instytutem Zdrowia Psychicznego w Gorzowie Wlkp. Warsztaty poprowadziła Pani Joanna Strzelecka – pracownik IZP w Gorzowie Wlkp. I długoletni pracownik Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. W praktycznych warsztatach uczestniczyli członkowie i wolontariusze słubickiego Hospicjum oraz pielęgniarki środowiskowe i oddziałów naszego szpitala powiatowego.

Mamy ogromną nadzieję, że zorganizowane warsztaty przyczynią się do podniesienia już posiadanych kwalifikacji zawodowych oraz umiejętności praktycznych w postępowaniu z osobami chorymi.