Pola Nadziei – finał – koncert zespołu Raz Dwa Trzy

Wiemy już jak będzie wyglądać finał charytatywnej akcji Pola Nadziei 2018. Oprócz tradycyjnego podsumowania zbiórki na rzecz podopiecznych Hospicjum Domowego św. Wincentego a’Paulo, będzie też muzyczna niespodzianka. Na scenie wystąpi kultowy zespół Raz Dwa Trzy.

Dzięki dofinansowaniu wydarzenia przez gminę Słubice w ramach tzw. inicjatywy lokalnej wstęp na koncert jest wolny. Dystrybucją biletów zajmuje się stowarzyszenie prowadzące hospicjum. Wejściówki trafią do partnerów, przyjaciół, współpracowników i podopiecznych placówki.

Osobną pulę 30 wejściówek otrzymał Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, który pomaga w organizacji koncertu (odpowiada za nagłośnienie i oświetlenie sceny). Wejściówki można od dziś odbierać w sekretariacie SMOK-a. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Zaproszenia na koncert będzie okazja zdobyć także w konkursach przygotowanych przez portal Słubice24 oraz telewizję HTS, którzy objęli patronat nad wydarzeniem. Szczegóły już wkrótce.

Koncert obędzie się 27 kwietnia o godz. 19:00 w auli Collegium Polonicum