W Słubicach zakwitła nadzieja

Wiosna tego roku przyszła o czasie, a zielone do tej pory „POLA NADZIEI” zaczynają przybierać żółtą barwę. To nic innego, jak zakwitająca dla naszego miasta „ MALEŃKA NADZIEJA”. Rozkwitają żółte żonkile, które mieszkańcy Słubic i gminy posadzili w zeszłym roku z nadzieją na lepsze życie osób chorych. Teraz, kiedy zakwitają te piękne i dostojne kwiaty, pragniemy wspólnie z uczniami wszystkich słubickich szkół, zanieść je mieszkańcom naszego miasta. Z każdym małym wręczonym kwiatkiem, rozdawać będziemy nadzieję lepszego życia dla naszych podopiecznych. 29 marca dzieci i młodzież szkolna, wspólnie ze swoimi nauczycielami i pedagogami, weźmie udział w dobroczynnym przemarszu ulicami Słubic.

Zapraszamy wszystkich do udziału w marszu, który rozpoczniemy w sobotę 29 marca o godzinie 10:30 Marsz wyruszy z ogrodu parafialnego przy ulicy 1-go Maja 31 w Słubicach.