Żonkilowy Marsz Nadziei

Młodzież szkolna rozdała tego dnia mieszkańcom Słubic dwa tysiące kwiatów żonkili. Młodzież szkolna wspólnie ze swoimi wychowawcami i pedagogamiprzeszła ulicami miasta w „ Żonkilowym Marszu Nadziei”.

29 marca to kolejny, żółty akcent w propagowaniu ideii hospicyjnej wśród mieszkańców Słubic. Posadzone w zeszłym roku cebulki żonkili zakwitły, i jako symbole nadziei zostały rozdane Słubiczanom.

Za tak wspaniałą formę propagowania ideii bardzo gorąco pragniemy podziękować jego uczestnikom:

• Szkole Podstawowej nr 2,
  • Szkole Podstawowej nr 3,
  • Szkole Podstawowej w Kunowicach,
  • Gimnazjum nr 1,
  • Gimnazjum nr 2 oraz
  • Zespołowi Szkół Technicznych.

Podczas symbolicznego marszu nadziei, uczniowie szkół przeprowadzili kwestę pieniężną podczas, której zebrano4.300zł. Pieniążki te przekazano na działalność Hospicjum. Dziękujemy również gorąco wszystkim, któży z życzliwością wsparli działalność stowarzyszenia. O tym, w jaki sposób zagospodarujemy zebrane pieniążki będziemy informować na naszej stonie internetowej.

Jeszcze raz serdecznie i gorąco dziękujemy za każdy gest dobroci!