Wiosna się budzi ! Tak samo jak mali wolontariusze

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią do akcji ruszają nasi najmłodsi wolontariusze. To już piąty rok z rzędu nasze maluchy, w wyjątkowy sposób, włączają się do akcji na rzecz słubickiego hospicjum. Podobnie, jak w poprzednich latach, dzieci pojawią się na ulicach Słubic. Radosną nowiną jest przyłączenie się do akcji również dwóch przedszkoli z Rzepina. Żółte papierowe tulipany, to tradycyjnie już motyw przewodni inauguracji pierwszego dnia wiosny. To właśnie pierwszego dnia wiosny, 21 marca dzieciaczki rozdadzą mieszkańcom własnoręcznie wykonane tulipany, wspierając tym samym działalność Hospicjum Domowego św. Wincentego a’ Paulo. Już teraz dziękujemy im i ich opiekunom za tak wspaniałe zaangażowanie w pomoc chorym. Czekamy na Was w Słubicach i Rzepinie 21 marca!