Zaproszenie na opłatek

Zaproszenie na wspólne spotkanie opłatkowe wraz z wolontariuszami Hospicjum Domowego.

Wyjątkowy i niepowtarzalny czas, jaki niesie ze sobą Boże Narodzenie, daje nam i pozostawia w nas żywą oraz autentyczną nadzieje na nowe, lepsze, pełne radości życie. Betlejemska grota, choć zimna, pusta i ciemna, wypełniła się ciepłem, radością i światłem Bożego Syna. Tym właśnie ciepłem i tą radością, którą przynoszą narodziny Bożego Dziecięcia, chcemy podzielić się z członkami rodzin naszych podopiecznych. Możliwość połamania się opłatkiem i wspólne zaśpiewanie kolęd, będzie dla wolontariuszy Hospicjum Domowego wielką radością.

Serdecznie zapraszamy! Spotkanie odbędzie się dnia 19 grudnia 2013 roku o godzinie 18:00 w Kościele N.M.P. Królowej Polski w Słubicach. Rozpoczniemy Mszą Świętą.